Coolnička, Minská 7, Praha 10

IMAG2109
Foceno jen mobilem, toto je přední místnost. Za mnou byly stoly, nalevo je vidět bar a napravo je průchod do další, větší místnosti.

Dětská herna. V předmístnosti je místo na takových deset kočárů. Zde se i zouvají boty. Kdo chce, půjčí si pantofle. Je zde plůtek bránící zvířatům opustit vymezený prostor. Dál tu jsou dvě místnosti. Přední s barem a čtyřmi stolečky, velkou postýlkou či takovou ohrádkou a spoustou hraček. V zadní je dalších několik stolků, trampolína, kuličkový bazének s miniskluzavkou, velká skluzavka, houpačka, oplocený areálek a další. Takže pro děti všech kategorií a druhů. Koupíte tu pizzu pro sebe nebo přesnídávku pro ratolest. Pořádají se tu i různé dětské narozeninové oslavy. Některé matky sem chodí pracovat, u stolů v přední místnosti jsou zásuvky pro notebook. Je tu mikrovlnka pro ohřátí dětského žrádylka.

Dětem se tu líbí, na mě to bylo po dvou hodinách trochu moc. Už začínám mít dost těch mateřských řečí, které se točí výhradně kolem dětí. Leze mi to na nervy, i když ty řeči vedu já s nějakou kamarádkou, protože si nemůžeme pomoct. Ale poslouchat to od ostatních matek ze všech stran, to už mě dost vyčerpalo. Nicméně to je čistě můj osobní problém. Pokud je venku hnusně a chcete, aby se vaše děcko vyřádilo, tak pokud jste v dosahu, určitě se tu stavte. Jo, děti do roka nic neplatí, jinak je tu poplatek. Na tabuli bylo napsáno 70 Kč na delší dobu anebo 40 Kč do hodiny.